Torg Park
+420 777 147 827
+420 775 374 902
Horní 545/30,
639 00 Brno-střed-Štýřice
TorgPark – Váš spolehlivý dodavatel gastronomického zařízení přímo od výrobce. Zajišťujeme kompletní vybavení barů, restaurací, kaváren a cukráren a přítom nabízíme vysokou kvalitu služeb za ceny, které si můžete dovolit

Unox S chutí vytváříme úspěch.


Unox S chutí vytváříme úspěch.

V UNOXu považujeme úspěch jako velmi osobní záležitost a věříme, že úspěch přichází v různých formách. Pro dosažení úspěchu je nutné stanovit si krátkodobé a dlouhodobé cíle a jednat tak, aby tyto cíle byly splněny. Cílem může být cokoli, od vlastní seberealizace po vytvoření 

úspěšného týmu, spokojené rodiny či velkého prosperujícího podniku. Cílem může být zanechání stopy v dějinách lidstva či zisk vlastního bohatsví; žít nezávislý život nebo jít příkladem pro ostatní.

UNOX nabízí prostředky, podporu a nápady těm, kteří přijmou jakoukoli výzvu pro dosažení svého úspěchu.

Dokonalost ve dvou slovech: zlepšit zjednodušováním. Jde o dokonalost, kterou okamžitě rozpoznáte. Je vyrobena ze stejných složek, jaké vyžadují vaši zákazníci: nekompromisní kvalita, inovativní a odvážné nápady, měřitelná výkonnost a zaručená spolehlivost. 

Investovat do inovací znamená dívat se na každodenní výzvy stále novým pohledem: od zhodnocení každého jednotlivého pohybu ruky až po zjednodušení celých výrobních procesů. Pro vás to znamená větší výkonnost, jednodušší ovládání, vyšší spolehlivost a více úspor. Pro Unox inventive simplification.

Náplní vaší práce je rozhodovat. Bez pochybení. Vaším úkolem je aplikovat vaše rozhodnutí v kuchyni. V první osobě. Každý den je novou výzvou pro zvýšení prahu dokonalosti. Při vašem boku při tom stojí: Unox. "Přispět ke kvalitě, výkonnosti a zjednodušení varných a pečících procesů našich zákazníků": to je posláním společnosti Unox. Cílem, je zaručit vám viditelné úspory času, energií a nákladů. Nejde však pouze o samotné technologie. Jde o inovaci ve smyslu zjednodušování. Jde o zjednodušování výkonu vašeho podnikání.


  • zapsat text_none_author
  • Publikováno v:
  • Vytvořeno: 2017-03-20
  • Zobrazení : 566
  • Komentář : 0

Tegy :

Napsat komentář